Endermologia Warszawa – przywróć piękno swojemu ciału

0
161

Endermologia to jeden z najnowocześniejszych zabiegów wykonywanych w walce z niechcianą tkanką tłuszczową, która znajduje się w najbardziej problematycznych strefach. To jeden z zabiegów należących do grupy z zakresu medycyny estetycznej. Jest wykonywana za pomocą masażu podciśnieniowego, który działa nie tylko na skórę, ale także tkanki podskórne, stąd też jego skuteczność.

Zainteresowanie tą formą zabiegów zyskuje coraz bardziej na popularności, ponieważ często mimo wysiłku fizycznego, intensywnych ćwiczeń zdrowego stylu życia pewne partie ciała pozostają oporne na likwidację tkanki tłuszczowej czy redukcję cellulitu. Endermologia wykonywana systematycznie to powodzenie dla pięknej sylwetki.

Dla kogo jest polecany zabieg endermologii?

Z zabiegu endermologii  korzystają głównie osoby, które chcą zwalczyć cellulit, poprawić napięcie skóry, ujędrnić skórę czy wymodelować sylwetkę.

Jednak to nie jedyne korzyści, które wynikają z przeprowadzenia zabiegu endermologii. Dzięki temu zabiegowi możliwe jest wyeliminowanie tkanki tłuszczowej w miejscach najtrudniejszych do zawalczenia, opornych na ćwiczenia czy inne metody farmaceutyczne czy kosmetyczne. Ponadto zabieg oczyszcza organizm z toksyn i poprawia krążenie. Zabiegi mają ogromną popularność wśród kobiet po ciąży, ponieważ doskonale pomagają w redukcji rozstępów i szybkim ujędrnieniu ciała. Zabieg można stosować na każdej partii ciała, a także twarzy. Za jego sprawą można poprawić  kontur twarzy, zminimalizować widoczność zmarszczek, poprawić jędrność skóry.

Jeżeli zainteresowany jesteś takim zabieganiem jak endermologia Warszawa oferuje wiele miejsc w których taki zabieg można wykonać. Zapraszamy do salonu Wellness Empire https://wellness-empire.pl/endermologia-warszawa/ w którym wyjątkowi specjaliści zadbają nie tylko o piękny wygląd twojego ciała.

Na co wpływa zabieg enedermologii?

 • redukcja cellulitu
 • minimalizacja rozstępów
 • walka z tkanką tłuszczową
 • modelowanie sylwetki
 • wyszczuplenie
 • ujędrnienie i wygładzenie skóry
 • oczyszczenie organizmu z toksyn
 • poprawa krążenia
 • redukcja obrzęków
 • usunięcie bólów mięśniowych
 • pobudzenie syntezy kolagenu

Endermologia, jak przebiega zabieg?

Zabiegi endermologii wykonuje się za pomocą urządzenia do masażu, który składa się z dwóch rolek i łagodnie działającego systemu ssącego. W wyniku działania tego urządzenia tkanka się rozciąga i prowadzi do redukcji cellulitu. Jednak warto dodać, że aby zabiegi endermologii przyniosły oczekiwane rezultaty powinny być wykonane w serii 15-20 zabiegów z zachowaniem kilkudniowych odstępów. Najlepiej jest wykonywać zabiegi co drugi lub co trzeci dzień. Warto dodać, że działanie urządzenia jest w pełni bezpieczne dla skóry, jednak zabieg nie jest zalecany kobietom w ciąży i w okresie do sześciu miesięcy po porodzie.

Liczba zabiegów jest uzależniona od kilku czynników: grubości tkanki tłuszczowej, stopnia zaawansowania cellulitu, nadmiaru zgromadzonej tkanki tłuszczowej czy aktywności fizycznej. Endermologia jest stosowana jako nieinwazyjny lifting. Nie wymagana jest po nim rekonwalescencja. Wprost przeciwnie, po zabiegu zalecana jest aktywność fizyczna dla zwiększenia efektywności i spalania tkanki tłuszczowej.

Leave a reply