Hybrydy – praktyczny manicure dla gospodyni domowej i nie tylko

0
291

Kiedyś uważało się, że na piękne i zadbane paznokcie bez oprysków, mogą pozwolić sobie jedynie te z pań, które tylko i wyłącznie leżą i pachną. Większość z nas ma jednak swoje domowe obowiązki lub pracę, które nie pozwalają nam spędzić zbyt wiele czasu poprawiając w nieskończoność nasz manicure i nakładając kolejne warstwy. Na szczęście dla zabieganych kobiet powstały hybrydy, czyli metoda stylizacji paznokci, dzięki której efekt starań kosmetyczki nie pójdzie na marne po pierwszym zmywaniu naczyń czy jednym dniu pracy. Zobacz na czym polega manicure hybrydowy i dlaczego dobrze jest umówić się na taki zabieg. 

Hybrydy – na czym polega manicure hybrydowy? 

Manicure hybrydowy to innowacyjny sposób na piękne i trwałe paznokcie. Wykorzystuje zarówno żel do przedłużenia płytki, jak i lakiery hybrydowe. Stylistki paznokci posiadają specjalistyczne lampy z ultrafioletem, dzięki którym lakier utwardza się na paznokciu, więc hybrydy są w stanie wytrzymać nawet do 3 tygodni bez żadnych uszkodzeń. Sprawna kosmetyczka jest w stanie także wykonać na takich paznokciach piękne wzorki, dzięki którym twoje dłonie będą podziwiać wszyscy znajomi. Ponad to hybrydy mieć może praktycznie każdy. Do przeciwwskazań należą jedynie grzybica lub drożdżyca paznokci. 

Hybrydy – dlaczego warto? 

Hybrydy to rewolucyjna metoda stylizacji paznokci, która zapewnia im wystarczającą wytrzymałość, by przetrwały wykonywanie prac domowych oraz służbowych obowiązków, bez względu na to czy pracujesz w biurze czy na przykład w restauracji na kuchni. Do tego, taki manicure może naprawdę pięknie wyglądać, zwłaszcza, jeśli jest wykonany przez profesjonalistów, tak jak w tym salonie https://nowacka.com.pl/nasze-zabiegi/dlonie-i-stopy/pielegnacja-dloni. Zarówno proste stylizacje prezentują się estetycznie, jak i te bardziej skomplikowane z misternymi wzorkami, kwiatkami czy esami-floresami. Dzięki utwardzaniu lampą UV, nie musisz się martwić, że takie zdobienie niechcący sobie zniszczysz przy codziennych czynnościach. 

Leave a reply