W jakich pomieszczeniach sprawdzą się fototapety z flamingami?

0
190

Fototapety ze zwierzątkami, bez względu na to czy są to flamingi, koty, króliki czy żyrafy, są dość specyficzne i nie każdemu przypadną do gustu i też nie w każdej przestrzeni znajdą zastosowanie. Chociaż zwierzaki to piękno i natura, to jednak szukając na wydrukach przyrody raczej celujemy we wzory z roślinami, albo w pełne krajobrazy. Sprawdźmy więc, dla kogo fototapety z flamingami będą najlepszym wyborem!

Pokój dziecięcy

Flamingi to ciepłe i przyjazne zwierzątka, które napawają optymizmem. Kojarzą się z miłością i szacunkiem nie tylko do innych, ale także do samego siebie. I chociażby przez tą właśnie symbolikę, będą pasowały do pokoju dziecięcego. Fototapety z flamingami mają wiele różnych barw, o czym sam możesz się przekonać odwiedzając sklep internetowy ColoRay https://coloray.pl/fototapety/zwierzeta/flamingi. Flamingi wcale nie muszą być wyłącznie w kolorystyce różu, a co za tym idzie znajdą zastosowanie zarówno w pokoju dla dziewczynki jak i dla chłopca.

Salon lub przedpokój

Decydując się na fototapetę z różowymi ptakami do salonu albo przedpokoju, warto celować w delikatne i subtelne wzory, których kolorystyka będzie łączyła się z pozostałymi elementami wystroju. Jeżeli nasza przestrzeń jest jasna lub ciemna i nie posiadamy w niej żadnych szczególnych akcentów kolorystycznych, naszą ścianę ożywi „fototapeta patchworkowa dżungla”. Głębokie odcienie zieleni z dodatkiem pomarańczy i różu będą przekłuwały oko i pozytywnie wpłynął na wygląd całego wnętrza.

Gabinet pediatry

Flamingi przez swoją delikatność i subtelność idealnie sprawdzą się jako ozdoba gabinetu lekarskiego o specjalizacji pediatrycznej. Przestrzeń, w której gołe ściany zostaną zastąpione wydrukami zwierzaków zaciekawi najmłodszych, umili im czas oczekiwania na wizytę, a także pozwoli rozładować emocje skupiając się na czymś innym niż wizyta u lekarza, która nie koniecznie musi być dla wszystkich przyjemna. „Egzotyczna przestrzeń” albo „łowcy flamingów” wpasują się w ścianę na poczekalni, gdzie dostawienie niewielkiego stolika z przyborami do malowania da dziecku poczucie bezpieczeństwa i wzbudzi zaufanie i sympatię.

Leave a reply