Drewniaki – czy mogą Ci zaszkodzić?

0
230

Charakterystyczny dźwięk drewniaków usłyszymy w każdej placówce medycznej. Od wielu lat, jest to najczęściej wybierany przez pielęgniarki i lekarzy rodzaj obuwia, a spowodowane jest to wysokim poziomem wygody oraz funkcjonalności. Wielogodzinne dyżury nie byłyby do wytrzymania, gdyby nie specjalnie przystosowane obuwie. 

Drewniaki – najlepsze obuwie medyczne 

Drewniaki to obuwie które dla wielu osób, nie wygląda zbyt estetycznie. Nie można im jednak zarzucić jednego – komfortu. Drewniana podeszwa zapobiega nadmiernemu poceniu się stóp oraz powstawaniu odparzeń. Do produkcji drewniaków najczęściej wykorzystuje się niemalowane drewno olchowe, bukowe lub brzozowe. Ortopedyczne wyprofilowanie, zapewnia stabilizację stopy we właściwej pozycji. Dzięki temu, odciążany jest nasz kręgosłup oraz kolana. Podwyższona podeszwa pomaga utrzymać nasze ciało w odpowiedniej posturze, a dzięki skórzanemu wykończeniu, drewniaki posłużą nam przez wiele lat. 

Drewniaki – walka o jakość z największymi producentami 

Ostatnimi czasy, powraca moda na ubrania oraz obuwie popularne w latach 90tych, a właśnie wtedy powstały drewniaki. Ze względu na duże zainteresowanie, ich produkcją zajęli się więc najwięksi producenci obuwia. Każdego. I właśnie to sprowadziło je na złą drogę. Nieprawidłowo wyprofilowane obuwie, skupione na masowej produkcji, a nie na jakości, może narobić więcej szkód niż korzyści. Dlatego, decydując się na zakup drewniaków, powinniśmy korzystać ze sprawdzonych źródeł. Obuwie kupowane w sieciówkach, wykonane jest z niskiej jakości materiałów, które powodują, że wyrzucamy je zaledwie po jednym sezonie używania. Na stronie https://pantofelek-sklep.pl/pl/drewniaki, znajdziemy drewniaki wykonane z najwyższej jakości drewna oraz skóry. Ponad to, jeśli nie podoba nam się klasyczny biały kolor, możemy przebierać w kolorystycznych wersjach obicia. Celem powstania drewniaków jest zapewnienie nam jak najwyższej wygody w pracy oraz na co dzień, dlatego warto jest jednorazowo wydać więcej pieniędzy na porządny model, niż ryzykować zdrowie swojego kręgosłupa.

Leave a reply