3 powody, dla których warto zainwestować w stoły rozkładane na wymiar

0
349

Stół wydaje się być prostym meblem. Zarazem jednak jest niezbędny w każdym domu, a nieodpowiednio dobrany możesz szpecić pomieszczenie lub obniżyć komfort życia domowników. Dlatego dobrze jest przeznaczyć nieco większy budżet na zakup dobrej jakości produktu i zainwestować w funkcjonalny stół rozkładany, który stolarnia przygotuje ci na wymiar. Sprawdź trzy powody, dla których warto wyposażyć dom w takie udogodnienie. 

1. Stoły rozkładane na wymiar pomagają ci oszczędzać przestrzeń 

Współcześnie wnętrza aranżuje się tak, aby przestrzeń była wykorzystana w sposób jak najbardziej funkcjonalny. Koncepcja rozkładanego stołu wydaje się jakby stworzona z myślą właśnie o takich praktykach w aranżacji wnętrz. Wymiary mebla dobierasz w taki sposób, aby zajmował dokładnie tyle miejsca ile możesz udostępnić, a w razie potrzeby, na przykład kiedy z rodziną zasiadacie do wspólnego posiłku, można przymocować dostawki lub rozłożyć stół. 

2. Stoły rozkładane na wymiar dają ci powód, aby częściej zapraszać gości 

Nawet jeśli na co dzień nie potrzebujesz dużego stołu, o ile wygodniej byłoby posiadać rozkładany blat, kiedy zapraszasz znajomych lub rodzinę do siebie? Dzięki temu, zamiast rezerwować salę w lokalu, możesz u siebie zorganizować urodziny, chrzciny dziecka, domówkę czy Wigilię, a przy tym oszczędzić sporo pieniędzy. Po wszystkim wystarczy złożyć stół i znów możesz cieszyć się przestrzenią lub spokojnie posprzątać po wyjściu gości. 

3. Stoły rozkładane na wymiar to meble twojego projektu 

Jeśli jesteś jedną z tych osób, które godzinami potrafią przeglądać katalogi sklepów meblowych i zawsze coś nie do końca im pasuje, zaprojektuj stół samodzielnie. Umożliwi ci to chociażby konfigurator stołów drewnianych, który znajdziesz tutaj https://stolywood.pl/kategoria/stoly-i-stoliki/stoly/drewniane-stoly/. Możesz wybrać wymiary swojego wymarzonego stołu, sposób rozkładania, rodzaj drewna, wykończenie i wypróbować wiele innych opcji. Dzięki temu wreszcie będziesz mieć mebel zrobiony po twojemu. 

Leave a reply