Hay – nowoczesny hoker dla praktycznych gospodyń

0
158

Rodzaj siedziska może znacząco wpłynąć na to, jak czujemy się w pomieszczeniu. Z pewnością każdy z nas miał już okazję siedzieć w jakimś lokalu na jednym z wysokich barowych krzeseł, zwanych hokerami. Dzięki podwyższeniu możemy znacznie lepiej obserwować otoczenie i przyglądać się innym klientom, a jednocześnie mamy poczucie swobody i relaksu. Nie każdy oczywiście jest fanem barowej estetyki oraz siedzeń na podwyższeniu, jednak tego typu meble mają wielu zwolenników. Firma Hay produkuje oryginalne hokery, które świetnie sprawdzają się także we wnętrzach prywatnych domów. Zobacz, jak możesz wykorzystać tego typu krzesła w swoim mieszkaniu.

Hay – hoker idealny do kuchni

Wysokie krzesła są nie tylko smukłe i estetyczne, ale również funkcjonalne, dlatego doskonale sprawdzą się w kuchni. Dzięki nim, będzie można ustawić tam elegancki, wysoki stół, przy którym chętnie będziesz przygotowywać i jeść posiłki. Masz niewielkie mieszkanie? Nic nie szkodzi. Hoker od Hay to doskonałe rozwiązanie do kuchni z aneksem, która jest częścią kawalerki. Ustawienie nowoczesnych i niebanalnych krzeseł, podniesie komfort użytkowania małego metrażu oraz walory wizualne całego pomieszczenia. Hokery, ze względu na wysokie siedzisko są też lubiane przez dzieci. Zabiegany rodzic może posadzić swojego malucha przy blacie, wręczyć kredki i mieć na oku podczas gotowania.

Hay – hoker świetny do salonu

W swojej kolekcji marka Hay posiada wiele mebli, które będą się pięknie prezentować w salonie, niezależnie od tego, w jakim stylu go tworzymy. Hoker od Hay warto wybrać, jeśli chcemy w pokoju gościnnym stworzyć przyjazne i nowoczesne miejsce, w którym chętnie będziemy witać naszych bliskich. Jeśli urządzasz częste domówki lub zapraszasz znajomych na kawę, smukłe hokery sprawdzą się lepiej niż fotele, które mogą zajmować zbyt wiele miejsca. Przyjrzyj się dostępnym modelom wysokich krzeseł tutaj https://www.bakata.pl/marki/hay/ i oceń samodzielnie. Być może to właśnie taki dodatek, urozmaici Twój salon i pomoże zdobyć uznanie osób, składających Ci wizytę.

Leave a reply